نمایشگاه های آینده

گزارش های تصویری

اصفهان میزبان نمایشگاه‌های صنایع و تجهیزات پزشکی و داروسازی می‌شود

اصفهان میزبان نمایشگاه‌های صنایع و تجهیزات پزشکی و داروسازی می‌شود

مدیرعامل شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی استان اصفهان از برگزاری همزمان چهاردهمین نمایشگاه بین‌المللی صنایع و تجهیزات پزشکی، دندانپزشکی، آزمایشگاهی و خدمات وابسته و دومین نمایشگاه بین‌المللی دارو در این استان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی استان اصفهان، علی یارمحمدیان با اشاره به اینکه این دو نمایشگاه طی روزهای دوم تا پنجم بهمن‌ماه در محل برپایی نمایشگاه‌های بین‌المللی استان واقع در پل شهرستان برپا می‌شوند، گفت: نمایشگاه‌های پزشکی و داروسازی اصفهان بیش از هشت هزار و 500 مترمربع مساحت دارند و بیش از 110 شرکت از سراسر کشور در آنها حضور دارند.

وی با بیان اینکه بیش از 100 شرکت فعال صنایع و تجهیزات پزشکی و 10 شرکت فعال داروسازی در این دو نمایشگاه حضور خواهند یافت، افزود: این شرکت‌ها از استان‌های اصفهان، تهران، فارس و خراسان رضوی، محصولات، کالاها و خدمات خود را در حوزه‌های تجهیزات آزمایشگاهی، تجهیزات دندانپزشکی، خدمات دارویی و داروسازی، تجهیزات پزشکی و خدمات و تجهیزات توانبخشی در معرض بازدید عموم قرار خواهند داد.

مدیرعامل شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی استان اصفهان ادامه داد: همچنین تولیدکنندگان داروهای شیمیایی و گیاهی، تجهیزات داروسازی، فعالان حوزه مواد اولیه داروسازی، تولید و توزیع‌کنندگان مکمل‌های غذایی و رژیمی، سازمان‌ها، بیمارستان‌ها و مراکز آموزشی و تحقیقاتی در این نمایشگاه حاضر خواهند شد.

وی تلفیق عنوان دارویی با نمایشگاه تجهیزات پزشکی را یکی از ویژگی‌های این دو نمایشگاه عنوان کرد و یادآور شد: برگزاری کارگاه آموزشی برچسب اصالت کالا با حضور مدرسان اداره کل تجهیزات و ملزومات پزشکی توسط انجمن صنفی متخصصان تجهیزات پزشکی کشور شعبه اصفهان با همکاری سازمان غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان از دیگر ویژگی‌های این دو نمایشگاه خواهد بود.

یارمحمدیان همچنین با اشاره به حضور برندهای مطرح کشور در نمایشگاه اصفهان، تصریح کرد: برندهای معتبری مانند صا ایران، بهیار صنعت، سپاهان بهبود، پارس آزما، سازگر، پویندگان راه سعادت، کاوندیش، اوحد، تولیدی فراز مهر و ایده‌ سلامت دانش در چهاردهمین نمایشگاه بین‌المللی صنایع و تجهیزات پزشکی، دندانپزشکی، آزمایشگاهی و خدمات وابسته و دومین نمایشگاه بین‌المللی دارو حضور خواهند یافت.

بر اساس این گزارش، چهاردهمین نمایشگاه بین‌المللی صنایع و تجهیزات پزشکی، دندانپزشکی، آزمایشگاهی و خدمات وابسته و دومین نمایشگاه بین‌المللی دارو از ساعت 15 تا 21 روزهای دوم تا پنجم بهمن‌ماه در محل برپایی نمایشگاه‌های بین‌المللی استان واقع در پل شهرستان برپا خواهند شد.


 

تصاویر مرتبط

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر