نمایشگاه های آینده

گزارش های تصویری

حضور 130 شرکت در بیست و دومین نمایشگاه جامع صنعت ساختمان اصفهان

حضور 130 شرکت در بیست و دومین نمایشگاه جامع صنعت ساختمان اصفهان

ده ها شرکت بزرگ داخلی و نمایندگان محصولات خارجی، صنعتگران و مهندسان بخش های مختلف حوزه ساخت و ساز و همچنین وزارتخانه‌ها، سازمان‌ها و نهادهای مرتبط با صنعت ساخت و ساز کشور از هجدهم تا بیست و یکم مهر ماه با حضور در بیست و دومین نمایشگاه بین المللی جامع صنعت ساختمان که در محل نمایشگاه های بین المللی اصفهان برگزار می شود، جدیدترین تولیدات و خدمات خود را ارائه می‌کنند.

به گزارش روابط عمومی شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی استان اصفهان، در این نمایشگاه بیش از 130 شرکت از جمهوری اسلامی ایران و نمایندگانی از کشورهای چین، ترکیه و روسیه، نوین ترین و پیشرفته ترین طرح‌ها، برنامه‌ها و پروژه‌های خود را در سه حوزه (تکنولوژی‌های نوین، سازه‌ها و نماها)، ارائه و در معرض دید علاقمندان قرار خواهند داد.

بیست و دومین نمایشگاه بین المللی جامع صنعت ساختمان در مساحتی بالغ بر 9500 متر مربع و در محل برپایی نمایشگاه های بین المللی استان اصفهان واقع در پل تاریخی شهرستان برگزار می شود و در آن بسیاری از استان های کشور از جمله استان‌های اصفهان، تهران، آذربایجان غربی و شرقی، فارس، یزد، قزوین، قم و کرمان حضور دارند.

در این نمایشگاه انواع طرح ها و پروژه های سبک سازی ساختمان، مجتمع سازی، انواع سازه های فلزی، سازه های بتنی، سازه های پیش ساخته، فنی مهندسی، نظارت، طراحی و دکوراسیون داخلی، ساختمان های هوشمند، بهینه سازی انرژی، درب و پنجره، آسانسور، پله برقی و بالابر ها، پروفیل و آلومینیوم، عایق های حرارتی و صوتی، تهویه و تاسیسات ساختمانی، لوله و پلیمر، کاشی و سرامیک، شیرآلات، تجهیزات و طرح های نوین ساختمانی ارائه می شود.

برگزاری چند همایش و نشست علمی آموزشی با حضور مهندسان، صاحب نظران و استادان دانشگاه ها و مقامات مرتبط برخی از برنامه های جانبی بیست و دومین نمایشگاه بین المللی جامع صنعت ساختمان به شمار می‌رود.

این نمایشگاه با هدف کمک به رونق ساخت و ساز، شناخت توانمندی ها و کمبودهای صنعت ساختمان، آشنایی با پیشرفت های روز این صنعت در ایران و جهان، توسعه و گسترش سبک سازی، مقاوم سازی و ساختمان سازی کشور، اشتغالزایی و ایجاد یک فضای اقتصادی و تجاری ويژه برای رويارویی شرکت های فعال در زمینه ماشین آلات، تجهیزات، مصالح، خدمات و تکنولوژی صنعت ساختمان و عمران برگزار می شود.

نمایشگاه امسال، بخش‌های مختلفی را در خود جای داده که در حوزه «سبک‌سازی و مقاوم‌سازی ساختمان»، شرکت کنندگان مختلف از سازه‌ها و خانه‌های پیش‌ساخته، انواع عایق‌های رطوبتی و حرارتی و انواع دیوارها، جداکننده‌ها و سقف‌های پیش‌ساخته رونمایی می‌کنند.

 در قسمت «تولیدات و محصولات دکوراسیون داخلی خانه و آشپزخانه» نیز شاهد نمایش کابینت آشپزخانه، شیرآلات ساختمانی، دکوراسیون مدرن، نمای داخلی، انواع کف‌پوش،  پوشش ساختمانی، رنگ و انواع کاغذهای دیواری و نرده، حفاظ، پله و جان پناه خواهیم بود.

در حوزه «نما و پوشش‌های خارجی ساختمان» دستاوردهای شرکت‌ها در بخش پوشش سقف و دیوارهای بیرونی، انواع درب و پنجره و انواع عایق‌های حرارتی در معرض بازدید عمومی قرار می‌گیرد.

«مصالح اولیه ساختمانی» بخش دیگری از این نمایشگاه خواهد بود که به ارائه دستاوردهای شرکت‌ها در حوزه‌های بلوک، بتن، آجر و سفال، گچ و سیمان و آهن و فولاد می‌پردازد.

علاقمندان به بازدید از این نمایشگاه می‌توانند از ساعت 16 تا 22 روزهای 18 تا 21 مهرماه 98 به محل برپایی نمایشگاه‌های بین‌المللی استان اصفهان واقع در پل شهرستان مراجعه کنند.

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر