نمایشگاه های آینده

گزارش های تصویری

پیشرفت 82 درصدی پروژه نمایشگاه بین‌المللی اصفهان

پیشرفت 82 درصدی پروژه نمایشگاه بین‌المللی اصفهان

مدیرعامل شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی استان اصفهان گفت: پروژه بزرگ نمایشگاه بین‌المللی اصفهان با 82 درصد پیشرفت فیزیکی  از طرح‌های کلان و فعال کلانشهر اصفهان است.

به گزارش روابط عمومی شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی استان اصفهان، علی یارمحمدیان یکی از اصلی‌ترین اولویت‌های خود را تمرکز بر تکمیل طرح نمایشگاه بین‌المللی دانست و افزود: طی دو سال گذشته در سریع‌ترین زمان ممکن بدهی‌های برجای‌مانده تسویه شد، جبهه‌های کاری جدید در طرح برنامه‌ریزی شده و با برگزاری مناقصه‌های جدید، طرح در راه ساخت و تکمیل قرار گرفت.

وی ادامه داد: برای ساخت نمایشگاه بزرگ اصفهان بیش از 100 قرارداد منعقد شده است.

مدیرعامل شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی استان اصفهان تصریح کرد: اجرای این طرح کلان از حدود 16 سال پیش آغاز شد که در زمان شروع فعالیت تیم مدیریتی کنونی در نمایشگاه (آبان‌ماه 96)، این طرح تنها با بدهی‌های سنگین و تنها 15 درصد پیشرفت فیزیکی، راکد مانده بود.

وی تاکید کرد: در حال حاضر بدهی های پروژه بزرگ نمایشگاه اصفهان به طور کامل پرداخت شده و صورت وضعیت پیمانکاران به روز پرداخت و آنها هیچ بدهی از این شرکت ندارند.

علی یارمحمدیان، 360 نفر را به صورت مستقیم در احداث نمایشگاه اصفهان فعال دانست و تاکید کرد: تا سال آینده گام نخست آن شامل فضای داخلی نمایشگاه به پایان خواهد رسید.

وی افزود: همچنین ساخت هتل در گام دوم طرح شهرک نمایشگاهی اصفهان پیش بینی شده و بر اساس هدف‌گذاری‌ها، تلاش می‌شود گام دوم نمایشگاه بین‌المللی بزرگ اصفهان  نیز در سال‌های آینده آغاز شود.

 
 

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر