مشارکت در بزرگترين نمايشگاه بين‌المللي محصولات حلال دنيا

مشارکت در بزرگترين نمايشگاه بين‌المللي محصولات حلال دنيا

مشارکت در بزرگترين نمايشگاه بين‌المللي محصولات حلال دنيا

نوزدهمین نمايشگاه بين المللي محصولات و مواد غذايي حلال مالزي MIHAS 2023 از تاريخ 21 تا 24 شهریور ماه 1402 در كوالالامپور ميزبان فعالان صنعت حلال، به ويژه مواد غذايي خواهد بود.
كشور مالزي به عنوان مبتكر نمايشگاه حلال از سال 2004 با برگزاري اين رويداد بين‌المللي توانسته است برند حلال را به عنوان يك ضمانت كيفيت براي محصولات به ويژه مواد غذايي به جهانيان معرفي نمايد و حضور كشورهاي مسلمان و غيرمسلمان در اين رويداد بيانگر اعتبار و جايگاه محصولات مصرفي حلال در بازارهاي مصرف جهان مي باشد.
حضور توليدكنندگان ايراني در دوره‌هاي قبل اين صحنه رقابت و استقبال خوب بازديدكنندگان خارجي از محصولات آنها، معرف پتانسيل‌هاي بالقوه و بالفعل كشور ايران بوده است. نمایشگاه بین‌المللی اصفهان ضمن حمایت از حضور تولیدکنندگان ایرانی در این نمایشگاه، فراهم نمودن بسترهای لازم برای مشارکت بهتر و موثرتر فعالان صنایع غذایی کشورمان را مورد نظر و هدف قرار داده است.
لازم به ذکر است نوزدهمین نمایشگاه بین‌المللی حلال مالزی به میزبانی وزارت صنعت و تجارت بین‌الملل و توسط اتحاديه توسعه تجارت خارجي مالزي(MATRADE) در مرکز بین‌المللی تجاری و نمایشگاهی کوالالامپور میزبان بیش از 40 کشور خواهد بود.
کلیه متقاضیان می‌توانند جهت مشارکت و رزرو غرفه با بخش روابط بین‌الملل و خارجی شرکت نمایشگاه اصفهان با شماره تلفن‌های 32611615-031 و 09134083082 تماس حاصل نمایند.

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر