منوی کاربری menu

بازدید سفیر کشور رومانی در ایران از بیست و پنجمین نمایشگاه تخصصی-صادراتی فرش دستباف

بازدید سفیر کشور رومانی در ایران از بیست و پنجمین نمایشگاه تخصصی-صادراتی فرش دستباف

بازدید سفیر کشور رومانی در ایران از بیست و پنجمین نمایشگاه تخصصی-صادراتی فرش دستباف
 
در حاشیه بازدید سفیر کشور رومانی در ایران از بیست و پنجمین نمایشگاه تخصصی-صادراتی فرش دستباف اصفهان، دیدار و گفتگویی با مدیرعامل نمایشگاه اصفهان برگزار شد.
در این جلسه ضمن قدردانی از نمایشگاه اصفهان بابت میزبانی شایسته و برگزاری نمایشگاه فاخر و زیبای فرش دستباف، خانم میرلا کارمن سفیر رومانی ابراز امیدواری کرد که در آینده‌ای نزدیک نمایشگاهی مشابه در کشور رومانی برگزار شود.
در این دیدار احمدرضا طحانیان ضمن اشاره به روابط خواهرخواندگی اصفهان و شهر یاش رومانی به عنوان یکی از قطب‌های صنعتی رومانی و مرکز فرهنگی آموزشی این کشور، این روابط را فرصتی مناسب برای ایجاد بستری ایده‌آل برای معرفی توانمندی‌های استان و کشور و ورود تجار و بازرگانان ایران به رومانی قلمداد کردند که این موضوع مورد استقبال سفیر رومانی نیز قرار گرفت.
سفیر کشور رومانی با توجه به توسعه رویدادهای نمایشگاهی و برپایی پاویون ایران در این کشور تاکید کرد: بهترین راهکار آن است که برای گام برداشتن به سوی برپایی نمایشگاه در کشور رومانی، طرحی جامع وجود داشته باشد تا با تلاش دو طرف، همکاری‌های مشترک در حوزه صنعت نمایشگاهی و راه‌های ارتباطات تجاری میان اصفهان و رومانی شکل بگیرد.
احمدرضا طحانیان، مدیر عامل نمایشگاه بین ‎المللی اصفهان گفت: تلاش می‌کنیم ارتباطات دو سویه میان فعالان اقتصادی دو کشور به بهترین شکل ممکن و از طریق برگزاری رویدادهای تجاری، اعزام هیات‌های تجاری و همچنین برگزاری رویدادهای نمایشگاهی در قالب برگزاری نمایشگاه و یا پاویون کشورمان در رومانی را ایجاد نماییم.
در پایان مقرر گردید طرح توجیهی پروژه برگزاری نمایشگاه توانمندی‌های اصفهان در شهر یاش توسط شرکت نمایشگاه اصفهان تهیه گردد و سفیر رومانی هم حمایت همه جانبه خود از این اقدام را اعلام نمودند.

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر