منوی کاربری menu

رونمایی از نمایشگاه مجازی فرش دستباف اصفهان

رونمایی از نمایشگاه مجازی فرش دستباف اصفهان

رونمایی از نمایشگاه مجازی فرش دستباف اصفهان

در گردهمایی فعالان حوزه فرش دستباف استان اصفهان و در مراسم تجلیل از پیشکسوتان این هنر صنعت، امروز ۶ بهمن ماه ۱۴۰۱ در سالن اجتماعات اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی استان اصفهان ضمن تجلیل از فعالان پیشکسوت فرش دستباف، رونمایی از سامانه نمایشگاه مجازی فرش دستباف اصفهان صورت گرفت.
سایت نمایشگاه مجازی فرش دستباف که با محوریت نمایشگاه بین‌المللی اصفهان و در راستای بهره‌وری از تکنولوژی‌های نوین و تسهیل بازدید از رویدادهای نمایشگاهی برنامه‌ریزی، طراحی و پیاده‌سازی شده است به مدت سه ماه امکان دسترسی از این سامانه را برای کاربران شبکه اینترنت به آدرس www.isfvirtualexpo.ir  فراهم می‌کند.

مدیر عامل نمایشگاه بین‌المللی اصفهان در مراسم رونمایی از این سایت گفت: برگزاری بیست و پنجمین نمایشگاه فرش دستباف گواه اعتبار، اهمیت، جایگاه و سابقه طولانی و درخشان این عنوان نمایشگاهی در شهر اصفهان است و بسیار خرسندیم که موفق به برگزاری بیست و پنج سال نمایشگاه فرش دستباف در کلانشهر اصفهان که یکی از کانون‌های فرش دستباف کشور است، شده‌ایم. راه‌اندازی سایت نمایشگاه مجازی فرش دستباف این امکان را برای سه ماه آینده برای بازدید کنندگان فراهم می‌کند که در هر نقطه‌ای از جهان امکان بازدید از نمایشگاه فرش دستباف را داشته باشند.

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر