منوی کاربری menu

از تمام ظرفیت‌ها برای برگزاری نمایشگاه فرش دستباف اصفهان استفاده می‌کنیم.

از تمام ظرفیت‌ها برای برگزاری نمایشگاه فرش دستباف اصفهان استفاده می‌کنیم.

از تمام ظرفیت‌ها برای برگزاری نمایشگاه فرش دستباف اصفهان استفاده می‌کنیم.
احمدرضا طحانیان با توجه به اهمیت و جایگاه این نمایشگاه در مقایسه با سایر رویدادهای اقتصادی و نمایشگاهی گفت: همانطور که مطلع هستید در سال جاری بیست و پنجمین نمایشگاه فرش دستباف را در اصفهان برگزار خواهیم کرد؛ این نمایشگاه طی دوره‌های مختلف شاهد فراز و فرودهایی بوده است که تلاش کردیم امسال با استفاده از تمام ظرفیت‌های ممکن در سازمان‌های دولتی و بخش خصوصی امکان بهتر دیده شدن هنرمندان فرش دستباف را به بهترین شکل ممکن در اصفهان به نمایش بگذاریم.
مدیر عامل نمایشگاه اصفهان با توجه به اهمیت برگزاری رویدادهای نمایشگاهی با تاکید به برگزاری نمایشگاه فرش دستباف افزود: وضعیت و شرایط واقعی هر بخش از اقتصاد را می‌توان در کمیت و کیفیت نمایشگاه‌های برگزار شده مشاهده کرد. به عنوان مثال چنانچه یک صنعت رو به رشد باشد، ناخواسته در همان نمایشگاه شاهد رونمایی از تجهیزات جدید و استفاده از تکنولوژی‌های نوین خواهیم بود، چرا که حال آن صنعت امیدوار کننده است و در حال پیشرفت و گام برداشتن رو به جلو در اقتصاد است. خوشبختانه و با تمام مشکلاتی که هنرمندان و صاحبان کسب و کار فرش دستباف طی سال‌های گذشته داشته‌اند، با این حال تلاش کردند در هنگام برگزاری نمایشگاه با تمام توان در این عرصه وارد شوند، چرا که هنرمندان، فعالان اقتصادی و صاحبان این هنر صنعت نمایشگاه اصفهان را متعلق به خودشان می‌دانند.
احمدرضا طحانیان با اشاره به هماهنگی‌های انجام شده گفت: در سال جاری با همت مدیریت شهری و اتاق بازرگانی، استانداری و سازمان صنعت، معدن و تجارت استان اصفهان در حوزه سیاست‌گذاری، هماهنگی میان سازمان‌ها و کمک به اطلاع رسانی این رویداد مهم به شهروندان همراه نمایشگاه اصفهان هستند. طی چهار سال گذشته برگزاری نمایشگاه توسط شرکت‌های دیگر انجام می‌شد با توجه به برنامه‌ریزی و هدف‌گذاری‌های انجام شده نمایشگاه اصفهان به دلیل اهمیت این رویداد تخصصی و هنری مسئولیت برگزاری این نمایشگاه را برعهده گرفته است، بنابراین امیدواریم بتوانیم بهتر از سال‌های گذشته شرایط برگزاری یک رویداد اقتصادی و نمایشگاهی را با کمترین مشکلات و با بهترین کفیت ممکن در شهر اصفهان فراهم کنیم.

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر