نمایشگاه اصفهان میزبان صنایع مبل و دکوراسیون خانگی می‌شود

نمایشگاه اصفهان میزبان صنایع مبل و دکوراسیون خانگی می‌شود

نمایشگاه بین‌المللی اصفهان در روزهای بیستم تا بیست و چهارم دی‌ماه میزبان هجدهمین نمایشگاه تخصصی صنایع، مبل و دکوراسیون خانگی خواهد بود.

به گزارش روابط عمومی شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی استان اصفهان، این نمایشگاه که طی پنج روز برپا خواهد بود محصولات و کالاهای فعالان حوزه مبل و دکوراسیون خانگی را به نمایش می‌گذارد تا مردم اصفهان در گستره وسیعی از این محصولات و مدل‌ها دست به انتخاب بزنند و دکوراسیون خانگی و اداری خود را متحول کنند.

نمایشگاه تخصصی صنایع مبل و دکوراسیون خانگی اصفهان در سال 1400 با حضور 115 شرکت و موسسه فعال در حوزه‌های مرتبط و در 17 هزار مترمربع فضای نمایشگاهی برپا می‌شود و محصولات مختلفی نظیر انواع مبلمان، دکوراسیون و اکسسوری، فرش ماشینی، لوستر، کالا و سرویس خواب، میز و صندلی‌های نهارخوری، کاغذ دیواری و پرده را به نمایش می‌گذارد.

برندهای مطرح و معتبری نظیر مینای نقش‌جهان، خوش‌نشین، شرکت متین‌ طرح، مبلیران اصل، ژولک، ماهان مبل، خوش‌نشین، مبل حسینی و... در این نمایشگاه حضور یافته‌اند. همچنین شرکت‌های معتبری از استان‌های اصفهان، تهران، خراسان رضوی، آذربایجان شرقی، همدان، آذربایجان غربی و اردبیل در نمایشگاه امسال حضور یافته‌اند.

علاقمندان به بازدید از این نمایشگاه می‌توانند از ساعت 13 تا 20 روزهای 20 تا 24 دی‌ماه به نمایشگاه بین‌المللی اصفهان واقع در کمربندی شرق، روبروی منطقه روشن‌دشت مراجعه کنند.

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر