نمایشگاه های آینده

گزارش های تصویری

آغاز رویدادهای نمایشگاهی اصفهان با رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی

آغاز رویدادهای نمایشگاهی اصفهان با رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی

مدیرعامل شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی استان اصفهان از آغاز برگزاری نمایشگاه‌های استان اصفهان از سوم تیرماه و با رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی استان اصفهان، علی یارمحمدیان درباره زمان ازسرگیری رویدادهای نمایشگاهی استان اصفهان گفت: نمایشگاه‌های استان اصفهان از تاریخ سوم تیرماه و با هجدهمین نمایشگاه دام، طیور، آبزیان و دامپزشکی از سر گرفته خواهد شد.

وی افزود: این نمایشگاه از سوم تا ششم تیرماه به مدت چهار روز و از ساعت ۱۰ الی ۱۸ در محل برپایی نمایشگاه‌های دائمی اصفهان واقع در پل شهرستان برگزار می‌شود.

مدیرعامل شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی استان اصفهان ادامه داد: از مدت‌ها پیش شرکت نمایشگاه‌های استان اصفهان با همکاری ستاد پیشگیری از کرونا استان در تلاش برای تهیه و تنظیم پروتکل‌های بهداشتی به منظور برگزاری امن نمایشگاه‌های استان بوده است. این پروتکل‌ها در چندین حوزه تهیه و جمع بندی شده؛ بنابراین می‌توان گفت که نمایشگاه‌های استان با رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی برگزار می‌شود.

یارمحمدیان درباره جزئیات این پروتکل‌های بهداشتی نیز خاطرنشان کرد: به طور کلی این پروتکل‌ها برای موارد مختلف از جمله غرفه‌سازی، مشارکت‌کنندگان، شرکت‌های حاضر، برگزاری رونمایی‌ها و افتتاح‌های احتمالی ضروری خواهد بود.

 
 
 

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر