نمایشگاه های آینده

گزارش های تصویری

برپایی شانزدهمین نمایشگاه صنایع غذایی اصفهان با حضور 72 شرکت

برپایی شانزدهمین نمایشگاه صنایع غذایی اصفهان با حضور 72 شرکت

شانزدهمین نمایشگاه صنایع غذایی با محوریت فرآوری، بسته‌بندی، محصولات و خدمات وابسته در اصفهان برپا می‌شود.

به گزارش روابط عمومی شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی استان اصفهان، این نمایشگاه که از 29 بهمن‌ماه تا دوم اسفندماه و به مدت چهار روز ادامه خواهد داشت، در چهار هزار مترمربع فضای نمایشگاهی برپا می‌شود و میزبان 72 شرکت از استان‌های مختلف کشور خواهد بود.

در این نمایشگاه، شرکت‌های مختلفی از استان‌های اصفهان، تهران، خراسان رضوی، خراسان جنوبی، مرکزی، یزد، فارس، زنجان و چهارمحال و بختیاری حضور دارند و به ارائه پتانسیل‌ها، توانمندی‌ها، محصولات و خدمات خود می‌پردازند.

فعالان حوزه‌های مختلف صنایع غذایی شامل تولیدکنندگان ماشین‌آلات بسته‌بندی مواد غذایی، تولیدکنندگان مواد غذایی و نوشیدنی‌ها، سیستم‌ها و شبکه‌های پخش و توزیع مواد غذایی و تولیدکنندگان و فعالان محصولات ارگانیک، فرآورده‌های طبیعی و استارتاپ‌های مرتبط با حوزه صنایع غذایی در شانزدهمین نمایشگاه صنایع غذایی اصفهان حضور خواهند داشت.

افزایش حضور بخش تولیدکنندگان محصولات نهایی به نسبت دوره‌های گذشته و افزایش حضور مشارکت‌کنندگان استان‌های مختلف کشور نسبت به دوره‌های گذشته از جمله ویژگی‌های نمایشگاه صنایع غذایی امسال به شمار می‌رود.

علاقمندان به بازدید از این نمایشگاه می‌توانند از ساعت 15 تا 22 روزهای 29 بهمن تا دوم اسفندماه به محل برپایی نمایشگاه‌های بین‌المللی استان واقع در پل شهرستان مراجعه کنند.

 
 

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر