نمایشگاه های آینده

گزارش های تصویری

برپایی پاویون ایران در نمایشگاه دکوراسیون داخلی عمان توسط نمایشگاه اصفهان

برپایی پاویون ایران در نمایشگاه دکوراسیون داخلی عمان توسط نمایشگاه اصفهان

هفتمین نمایشگاه بین‌المللی دکوراسیون داخلی و صنعت ساختمان عمان در حالی در تاریخ 22 الی 24 بهمن ماه سال جاری در شهر مسقط برگزار خواهد شد که مشارکت کنندگان ایرانی در حوزه های مختلف از جمله فرش، صنایع چوبی، مبلمان و صنایع دستی در آن حضور پیدا خواهند.
به گزارش روابط عمومی شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی استان اصفهان، کشور عمان با پنج میلیون نفر جمعیت، ثبات اقتصادی، تورم 0.4 درصد، بنادر مدرن و مجهز، مناطق آزاد با زیرساخت های مناسب و ارائه تسهیلات، مردمی خونگرم و قابل اعتماد و دولتمردانی دانا و هوشیار دارد که در گذشته تلاش کرده‌اند سطح روابط سیاسی عمان و ایران را در بهترین شرایط نگه دارند.
از مزیت های کشور عمان برای فعالان اقتصادی صادرات و صادرات مجدد از طریق این کشور است. سالانه 20 میلیارد دلار کالا به عمان وارد می شود که در حال حاضر سهم ایران از این واردات 3.6 درصد است و با توجه به تنوع محصولات ایرانی و علاقمندی عمانی ها به آنها، این سهم می تواند تا 10 درصد افزایش یابد.
لذا این رویداد معتبر با میزبانی بیش از 150 مشارکت کننده از 10 کشور دنیا ضمن ایجاد فضای رقابتی، فرصت بسیار مناسبی برای غرفه داران ایرانی جهت ارایه توانمندیها و پتانسیل های موجود و همچنین شناسایی نیاز بازار کشور خواهد بود.

پاویون جمهوری اسلامی ایران در این نمایشگاه، توسط شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی استان اصفهان برپا شده است.
 
 

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر