نمایشگاه های آینده

گزارش های تصویری

تمجید نماینده ولی‌فقیه در استان از چهاردهمین نمایشگاه کتاب اصفهان

تمجید نماینده ولی‌فقیه در استان از چهاردهمین نمایشگاه کتاب اصفهان

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اصفهان گفت: کتاب خوب همچون استاد خوب است و مطالعه آن محاسن زیادی به همراه دارد.

به گزارش روابط عمومی شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی استان اصفهان، آیت الله سید یوسف طباطبایی نژاد در حاشیه بازدید از نمایشگاه کتاب اظهار کرد: خوشبختانه استقبال از نمایشگاه بسیار خوب است و باعث خوشحالی است که این نمایشگاه در اصفهان در حال برگزاری است.

وی ادامه داد: یکی از ذغدغه‌های رهبر معظم انقلاب نیز توجه مردم به کتاب و مطالعه است و این اهمیت موضوع را نشان می‌دهد، کتاب با هیچ وسیله‌ای قابل مقایسه نیست و جایگاه ویژه خود را دارد.

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اصفهان اضافه کرد: مطالعه کتاب محاسن زیادی دارد، کتاب رفیق خوبی است و به انسان روحیه می‌دهد البته باید توجه داشت که کتاب بامحتوا و خوب باشد، کتاب خوب مانند استاد خوب است.

وی گفت: کتب خوبی وجود دارد که می‌توان از آنها بهره برد که از آن جمله می‌توان به اصول کافی، تفسیر نمونه و یا کتب شهید مطهری اشاره کرد.

آیت الله طباطبایی نژاد افزود: تقاضای من از ناشران این است که در کتب رعایت حال خریداران را بکنند و به دریافت حداقل سود راضی باشند به خصوص در کتب مذهبی که علاقمندان زیادی دارند.

وی تصریح کرد: ضرورت است در عرصه تولید کاغذ در داخل کشور فعالیت بیشتری شود، خوشبختانه اقداماتی برای کمک به بازار کاغذ در حال انجام است اما هنوز مشکلاتی وجود دارد که امیدواریم این مشکلات برطرف شود.


تصاویر مرتبط

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر