نمایشگاه های آینده

گزارش های تصویری

آغاز نمایشگاه دستاوردهای انقلاب اسلامی در اصفهان

آغاز نمایشگاه دستاوردهای انقلاب اسلامی در اصفهان

نمایشگاه دهه فجر و دستاوردهای انقلاب اسلامی با حضور مسئولان عالی رتبه استانی در اصفهان آغاز شد.
این نمایشگاه که با هدف ارائه دستاوردها و توانمندی‌های دوران چهل ساله انقلاب شکوهمند اسلامی برپا شده است، به نمایش فعالیت‌ها و پتانسیل‌های بخش‌های مختلف خدمات‌رسان در حوزه‌های دولتی، نیمه دولتی، خصوصی و سازمان‌های مردم‌نهاد می‌پردازد.
مدیرعامل شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی استان اصفهان در آیین افتتاح این نمایشگاه، انقلاب اسلامی را زمینه‌ساز دستیابی به آزادی برای همه مردم ایران عنوان کرد و گفت: آزادی و استقلال، اصلی‌ترین رکن شکل‌گیری انقلاب اسلامی بود که با درآمیختن با آرمان‌های ناب اسلامی، سبب شد مردم با آسایش و امنیت بیشتری برای آینده خود تصمیم بگیرند.
علی یارمحمدیان موضوع جمهوریت را یکی از تاثیرگذارترین ارکان انقلاب اسلامی عنوان کرد و افزود: شخصیت مدافع انقلاب همزمان که از آرمان‌های انقلاب و استقلال دفاع می‌کند، می‌بایست از جمهوریت آن نیز دفاع کند.
وی آزادی بیان و اندیشه را نیز از ارکان مهم دیگر انقلاب اسلامی دانست و تصریح کرد: به همان اندازه که باید از جمهوری انقلاب اسلامی دفاع کرد، نیاز است از آزادی بیان و اندیشه و حتی آزادی پس از بیان نیز دفاع لازم صورت گیرد.
مدیرعامل شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی استان اصفهان با تجلیل از دستگاه‌های اجرایی، سازمان‌ها، شرکت‌ها و سازمان‌های مردم‌نهاد در نمایشگاه دهه فجر و دستاوردهای انقلاب، ادامه داد: از تمامی سازمان‌ها و نهادهایی که در برپایی نمایشگاه دهه فجر مشارکت کردند تشکر و قدردانی می‌کنم؛ برنامه‌ریزی برای برگزاری این نمایشگاه از ماه‌ها پیش آغاز شد و خوشبختانه شاهد برگزاری بهترین نمایشگاه دستاوردها در سال‌های اخیر هستیم.

پیام و دستاوردهای انقلاب در یک نمایشگاه نمی‌گنجد
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار اصفهان نیز در آیین افتتاح این نمایشگاه با تاکید بر لزوم نمایش تمامی دستاوردها و یافته‌های انقلاب اسلامی گفت: ارائه دستاوردهای انقلاب و پیام بزرگ این فعالیت عظیم مردمی، در یک نمایشگاه امکان‌پذیر نیست و باید به فضای بزرگتری برای ارائه آن فکر کنیم.
حیدر قاسمی برخورداری از وحدت، هدف، انسجام و رهبری را از جمله ویژگی‌های جامعه انقلابی دانست و افزود: در یک جامعه انقلابی، هدایت جامعه با استفاده از نوآوری، خلاقیت و حضور جوانان انجام می‌شود که در نهایت به پایداری انقلاب و استمرار فعالیت‌های آن می‌انجامد.
وی با تاکید بر اینکه انقلاب اسلامی ایران با مشکلات و بدخواهی‌های بسیار زیادی روبرو شده است، ادامه داد: با وجود اینکه دشمنان نظام و انقلاب اسلامی با بدخواهی منتظر شکست این حرکت عظیم مردم هستند اما با توکل و اتکا به داشته‌ها، مشکلاتی که توسط دشمنان ایجاد می‌شود، از بین خواهد رفت.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار اصفهان توجه به رهنمودهای رهبری را برای حفظ آرمان‌های انقلاب مهم و ضروری ارزیابی کرد و یادآور شد: انقلاب اسلامی تا حد بسیاری به خون شهیدان و ایثارگری‌های جانبازان و آزادگان و ایثارگران مدیون است و باید برای حفظ امنیت موجود تمام توان خود را به کار گیریم.
بر اساس این گزارش، نمایشگاه دهه فجر و دستاوردهای انقلاب اسلامی تا نوزدهم بهمن‌ماه در محل برپایی نمایشگاه‌های بین‌المللی استان اصفهان واقع در پل شهرستان برپا خواهد بود.
در کنار این نمایشگاه، پانزدهمین نمایشگاه تخصصی صنایع غذایی برپا شده که این نمایشگاه نیز تا نوزدهم بهمن‌ماه با حضور 90 مشارکت کننده ادامه خواهد داشت.

تصاویر مرتبط

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر