نمایشگاه های آینده

گزارش های تصویری

مزیت‌های گسترده حضور شرکت‌های ایرانی در نمایشگاه غذا و نوشیدنی مالزی

مزیت‌های گسترده حضور شرکت‌های ایرانی در نمایشگاه غذا و نوشیدنی مالزی

نوزدهمین نمایشگاه بین‌المللی غذا و نوشیدنی مالزی به اندازه‌ای معتبر است که حضور شرکت‌های ایرانی در آن می‌تواند مزیت‌های گسترده‌ای را برای آنها به دنبال داشته باشد.

به گزارش اداره رسانه و فضای مجازی شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی استان اصفهان، نوزدهمین نمایشگاه بین‌المللی مواد غذایی و نوشیدنی مالزی در روزهای ششم تا هشتم تیرماه امسال در شهر کوالالامپور با حضور کشورهای ایتالیا، ترکیه، کره‌جنوبی، تایوان، تایلند، چین، سریلانکا، هند و ایران برگزار خواهد شد.

منطقه آسیای جنوب‌شرقی با مزیت‌هایی چون دسترسی به آب‌های آزاد، یکی از مناطق بسیار مهم و استراتژیک جهان به‌شمار می‌رود که ۱۰ کشور اندونزی، مالزی، تایلند، سنگاپور، فیلیپین، برمه، برونئی، کامبوج، لائوس و ویتنام درآن واقع شده و چهارمین منطقه بزرگ صادراتی جهان با جمعیتی بالغ بر ۶۰۰ میلیون نفر محسوب می‌شود.

کشور مالزی توانسته با مطرح کردن برند حلال در صنعت غذا جایگاه ممتازی را نسبت به سایر همسایگان خود به دست آورد.


این کشور به عنوان بزرگ‌ترین تامین کننده مواد غذایی حلال در جهان و دارنده موفق‌ترین سیستم اقتصادی در جنوب شرق آسیا و بزرگترین بازارهای خرده فروشی مواد غذایی دنیا، همواره شاهراه تجارت با کشورهای آسه‌آن محسوب می‌شود به نحوی که بسیاری از تولیدکنندگان و صادرکنندگان مواد غذايي جهان، محصولات خود را از طریق این کشور به سایر مناطق صادر مي‌کنند.

از همین رو با توجه به پتانسیل‌ها و قابلیت‌های ایران در تولید و صادرات انواع محصولات و مواد غذایی با برند حلال، نوزدهمین نمایشگاه بین‌المللی موادغذایی و نوشیدنی مالزی که به صورت همزمان با نهمین نمایشگاه بین‌المللی غذا و نوشیدنی، بسته‌بندی و خدمات و چهارمین نمایشگاه بین‌المللی محصولات خام و فرآوری شده، شیلات و غذاهای دریایی برگزار خواهد شد، فرصت بسیار مناسبی برای مشارکت فعالان صنعت غذایی کشورمان در حوزه‌های مختلف تولید محصولات، ماشین‌آلات و خدمات فنی مهندسی مرتبط خواهد بود.

علاقمندان به حضور در این نمایشگاه، برای ثبت‌نام و دریافت اطلاعات بیشتر می‌توانند با شماره تلفن‌های ۰۳۱۳۲۶۱۱۶۸۳ و ۰۹۱۲۹۴۷۹۲۵۱ تماس بگیرند

تصاویر مرتبط

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر