نمایشگاه های آینده

گزارش های تصویری

آغاز ثبت‌نام نهمین نمایشگاه ایمنی و حفاظتی اصفهان

آغاز ثبت‌نام نهمین نمایشگاه ایمنی و حفاظتی اصفهان

برنامه‌ریزی برای برگزاری نهمین دوره نمایشگاه صنایع حفاظتی، امنیتی، پلیسی، آتش‌نشانی، HSE، مدیریت بحران و امداد و نجات اصفهان آغاز شده و ثبت‌نام علاقمندان به حضور در نمایشگاه نیز در حال انجام است.

به گزارش اداره رسانه و فضای مجازی شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی استان اصفهان، این نمایشگاه طی روزهای دوم تا پنجم مردادماه امسال در محل برگزاری نمایشگاه‌های بین‌المللی استان اصفهان واقع در پل شهرستان برپا می‌شود و ویژه‌ برنامه‌های مختلفی در کنار آن پیش بینی شده است.

در این نمایشگاه که بر اساس برنامه‌ریزی‌های انجام شده، متفاوت‌تر از سال‌های گذشته برگزار خواهد شد، فعالان بخش‌های مختلف مانند توزیع‌کنندگان وسایل حفاظتی و دوربین‌های امنیتی، ادارات و ارگان‌های فعال در حوزه ایمنی و حفاظتی، دانشگاه‌ها و فعالان عرصه‌های مختلف صنایع حفاظتی و ایمنی حضور خواهند داشت.
حمایت از تولید داخل و تقویت همکاری‌های بین‌استانی، تامین نیاز بازار محلی، بالا بردن سطح علمی و فرهنگی مخاطبین این حوزه، حمایت از تولیدکنندگان و جذب بازدیدکننده تخصصی و افزایش رضایتمندی مصرف کنندگان از جمله اهداف برگزاری این نمایشگاه پیش‌بینی شده است.

یکی از اصلی‌ترین برنامه‌های پیش‌بینی شده برای این نمایشگاه، جذب مخاطبان و بازدیدکنندگان در تمامی اقشار مختلف است به طوری که ویژه برنامه‌های جذابی نظیر برگزاری مانور افتتاحیه توسط سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اصفهان برای آن پیش‌بینی شده است.

علاقمندان به حضور در این نمایشگاه می‌توانند برای دریافت اطلاعات تکمیلی و بیشتر با شماره تلفن‌های ۰۹۱۲۲۴۷۹۰۷۱، ۰۲۱۵۵۶۸۸۳۲۰ و ۰۲۱۸۸۰۶۵۶۹۴ تماس بگیرند.

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر