نمایشگاه های آینده

گزارش های تصویری

نمایشگاه اصفهان پاویون ایران در نمایشگاه موادغذایی مالزی را برپا می‌کند

نمایشگاه اصفهان پاویون ایران در نمایشگاه موادغذایی مالزی را برپا می‌کند

مدیر امور بین‌الملل و نمایشگاه‌های خارجی شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی استان اصفهان از برگزاری پاویون کشورمان در نوزدهمین نمایشگاه بین‌المللی مواد غذایی و نوشیدنی مالزی ۲۰۱۸ توسط اصفهان خبر داد.
به گزارش اداره رسانه شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی استان اصفهان، محمدمهدی دوایی با اشاره به اینکه نوزدهمین نمایشگاه بین‌المللی مواد غذایی و نوشیدنی کوالالامپور مالزی در روزهای ششم تا هشتم تیرماه امسال برگزار خواهد شد، گفت: این نمایشگاه یک جایگاه تجاری ویژه برای صنایع غذایی و آشامیدنی محسوب می‌شود که فعالان این صنعت، محصولات و خدمات خود را در سطح بین‌المللی در آن به نمایش می‌گذارند.
وی با بیان اینکه نوزدهمین نمایشگاه بین‌المللی مواد غذایی و نوشیدنی مالزی یکی از مهمترین نمایشگاه‌های این حوزه در سطح جهان به شمار می‌رود، افزود: با افزایش مشارکت‌های بین‌المللی انتظار می‌رود بیش از ۱۹۰۰۰ بازدیدکننده تجاری از سراسر جهان در نمایشگاه خوراکی و نوشیدنی کوالالامپور ٢٠١٨ شرکت کنند.
به گفته مدیر امور بین‌الملل و نمایشگاه‌های خارجی شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی استان اصفهان، نمایشگاه صنایع غذایی مالزی پذیرای فعالان صنایع غذایی و آشامیدنی از سراسر جهان خواهد بود، تا محصولات و خدماتشان را از جمله شیرینی‌ها و لوازم قنادی، نوشیدنی‌ها، محصولات کنسرو شده، مواد غذایی آماده، محصولات لبنی، محصولات خوراکی و ویژه، مواد اولیه غذایی، پوسترهای تبلیغاتی بهبود در تغذیه، غذاهای دریایی تازه و فرآوری شده، مواد غذایی منجمد، مواد غذایی لذیذ، غذاهای حلال، ادویه‌ها و سبزیجات معطر، محصولات بهداشتی و ارگانیک، ماشین‌آلات و تکنولوژی‌های مواد غذایی و... به نمایش بگذارند.
وی با اشاره به اینکه شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی استان اصفهان تلاش کرده پاویون باشکوهی از توانمندی‌های جمهوری اسلامی ایران در حوزه صنایع و محصولات غذایی را در این نمایشگاه برپا کند، تصریح کرد: این شرکت تلاش کرده در راستای تحقق بخشی از رسالت خود در فراهم‌سازی بسترهای مناسب برای معرفی بدون واسطه انواع فرآورده‌های غذایی کشور و ایجاد شرایط ایده‌آل برای ورود تولیدکنندگان و صادرکنندگان برتر ایرانی به بازار چند صد میلیونی آسیای جنوب شرقی، غرفه‌های ایران را در نمایشگاه‌های معتبر غذایی مالزی سازماندهی کند.
دوایی تاکید کرد: پس از ۱۲ دوره حضور موفق ایران در نمایشگاه حلال مالزی (MIHAS) در نظر است برای نخستین بار با بهره‌گیری از تجربیات گذشته، پاویون ملی ایران در نوزدهمین نمایشگاه بین‌المللی مواد غذایی و نوشیدنی مالزی (MIFB ۲۰۱۸) از تاریخ ششم تا هشتم تیرماه سال جاری برگزار شود.
بر اساس این گزارش، تمامی متقاضیان و فعالان تجاری جهت حضور در این نمایشگاه می‌توانند با بخش خارجی شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی استان اصفهان و شماره تلفن‌های ۰۳۱۳۲۶۱۱۶۱۴، ۰۳۱۳۲۶۱۲۵۵۷، ۰۳۱۳۲۶۱۱۶۰۸ و ۰۳۱۳۲۶۰۱۶۸۳ تماس بگیرند.

تصاویر مرتبط

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر