نمایشگاه های آینده

گزارش های تصویری

امکان حضور شرکت های ایرانی در بزرگترین نمایشگاه غذا، بستنی و قهوه آمریکای لاتین// نهمین اقتصاد بزرگ دنیا میزبان ایرانیان

امکان حضور شرکت های ایرانی در بزرگترین نمایشگاه غذا، بستنی و قهوه آمریکای لاتین// نهمین اقتصاد بزرگ دنیا میزبان ایرانیان

امکان حضور شرکت های ایرانی در بزرگترین نمایشگاه غذا، بستنی و قهوه آمریکای لاتین// نهمین اقتصاد بزرگ دنیا میزبان ایرانیان شرکت نمایشگاه های بین¬المللی استان اصفهان در راستای توسعه تعاملات خود در عرصه بین¬الملل و گسترش فعالیت های نمایشگاهی خود در بازارهای جدید، سازماندهی غرفه های ایران در سی و چهارمین نمایشگاه بین¬المللی بازرگانی صنعت غذای برزیل با برند FISPAL را در دستور کار قرار داده است.

رویداد مذکور که از تاریخ ۲۲ تا ۲۵ خرداد ماه ۹۷ در مرکز نمایشگاه های بین¬المللی سائوپائولو برپا خواهد شد، بزرگترین نمایشگاه تجاری صنعت غذا، صنعت بستنی و قهوه در آمریکای لاتین محسوب می شود. از آنجا که کشور برزیل نهمین اقتصاد بزرگ دنیا شناخته می شود و منطقه آمریکای جنوبی با بیش از ۴۰۰ میلیون مصرف کننده بازار بسیار بزرگی به شمار می رود حضور تولیدکنندگان و صادرکنندگان مطرح کشور در این نمایشگاه می تواند گامی مؤثر در ورود به این بازار گسترده و رو به رشد باشد.

لازم به ذکر است همزمان با نمایشگاه مذکور، نوزدهمین نمایشگاه بین المللی تخصصی صنعت بستنی و هشتمین نمایشگاه تخصصی صنعت قهوه نیز برگزار می شود که این سه رویداد در دوره قبل میزبان بیش از ۵۰۰۰۰ بازدیدکننده از حدود ۳۰ کشور جهان بوده است.


کلیه متقاضیان می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر و رزرو غرفه با بخش خارجی شرکت نمایشگاه های اصفهان با شماره تلفن های ۳۲۶۱۱۶۰۸-۳۲۶۱۱۶۱۴-۳۲۶۱۲۵۵۹-۳۲۶۰۱۶۸۳-۰۳۱تماس حاصل کنند.

تصاویر مرتبط

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر