http://isfahanfair.ir/sites/isfahanfair.ir/contents/pms_item/4863_itemText.htmlstring(3150) "

هفتمین نمایشگاه بین المللی تجهیزات و خدمات پزشکی عمان در حالی به کار خود پایان داد که ایران چهارمین سال حضور خود را به صورت پاویون ملی در این نمایشگاه تجربه کرد و مشارکت کنندگان ایرانی توانستند طی سه روز برپایی نمایشگاه، گوشه ای از توانمندی های خود را در زمینه انواع تجهیزات پزشکی، گردشگری سلامت، انواع داروهای گیاهی و خدمات بهداشتی-درمانی معرفی کرده و نسبت به بازارسنجی تولیدات و خدمات و همچنین مقایسه آنها با موارد مشابه در برخی از کشورها اقدامات موثری انجام دهند.

این رویداد بین المللی که در مرکز جدید نمایشگاه های بین المللی مسقط برپا شد با کنفرانس های تخصصی نیز همراه بود که در مجموع توانست فرصت خوبی را در اختیار فعالان صنعت پزشکی منطقه و غرفه داران و بازدیدکنندگان قرار دهد.

دارو، چشم پزشکی، مدیریت کیفیت، جراحی، روانشناسی زنان، دندانپزشکی و پزشکی کودکان موضوعات اصلی کنفرانس های سه روزه ای بود که همزمان با نمایشگاه برپا شد و در دو نوبت صبح و بعد از ظهر توسط ۲۷ متخصص و کارشناس از بیمارستان سلطان قابوس عمان، وزارت بهداشت عمان، دانشکده پزشکی ابن سینا جده، بیمارستان دبی، بیمارستان هند، انجمن پزشکی عمان و دانشکده پزشکی زنان دبی مورد بحث قرار گرفت. از دیگر برنامه هایی که توانست فرصت سه روز نمایشگاه را برای غرفه داران کشورمان غنی تر سازد جلسه با عوامل سفارت ایران، بازدید از کلینیک ایرانی آریا، بازدید از بیمارستان سلطان قابوس، جلسه با اتاق بازرگانی عمان و جلسه با رییس تجهیزات پزشکی  وزارت بهداشت عمان بود که به همت سفارت ایران در دستور کار قرار گرفت.

لازم به ذکر است شرکت نمایشگاه های بین المللی استان اصفهان برای چهارمین سال متوالی به عنوان تنها منتخب سازمان توسعه تجارت ایران توانست از تاریخ ۱۷ تا ۱۹ مهرماه سال جاری پاویون ملی ایران در رویداد مذکور را مدیریت کند.

 

 

"