http://isfahanfair.ir/sites/isfahanfair.ir/contents/pms_item/4860_itemText.htmlstring(3965) "

هفتمین نمایشگاه و کنفرانس بین المللی تجهیزات و خدمات پزشکی عمان با حضور مقامات وزارت بهداشت عمان، رایزن بازرگانی ایران در سفارت عمان، دکتر خسرو تاج رییس سازمان توسعه تجارت ایران، فعالان صنعت پزشکی کشور عمان و غرفه داران، طی مراسمی رسمی افتتاح شد. در این رویداد بین المللی بیش از ۱۲۰ مشارکت کننده از کشورهای ایران، عمان، هند، ترکیه، تایلند، سوییس، آلمان، بوسنی، امارات متحده عربی، لبنان، مالزی، سوئد و یونان حضور دارند و طی سه روز به معرفی توانمندی ها و قابلیت های خود می پردازند. جمهوری اسلامی ایران در این نمایشگاه رتبه نخست را از نظر تعداد مشارکت کننده و فضای نمایشگاهی رزرو شده به خود اختصاص داده و بعد از آن کشورهای هند و ترکیه به ترتیب در جایگاه دوم و سوم قرار دارند.

مشارکت کنندگان کشورمان در زمینه توریسم سلامت، انواع تجهیزات پزشکی، دارو و خدمات بهداشتی- درمانی پتانسیل های خود را معرفی کرده و در این رویداد سه روزه تلاش دارند با حضور هدفمند و آگاهانه، سهم خود از بازار صنعت پزشکی عمان را ارتقا دهند.

پس از افتتاح رسمی نمایشگاه، مسوولان و مقامات حاضر در نمایشگاه از غرفه ها بازدید کردند که در این میان رییس سازمان توسعه تجارت ایران، رایزن بازرگانی ایران و دیگر عوامل سفارت ایران با مشارکت کنندگان حاضر در پاویون ملی ایران گفتگو و تبادل نظر داشتند.  

از دیگر برنامه های روز اول نمایشگاه پزشکی عمان بازدید غرفه داران ایرانی از پلی کلینیک ایرانی آریا واقع در مسقط بود.

هفتمین نمایشگاه پزشکی عمان تا روز چهارشنبه مورخ ۱۹ مهر ماه در مرکز نمایشگاه های جدید مسقط برپا خواهد بود.

کشور ایران به دلیل داشتن مزیت هایی مانند اشتراکات فرهنگی و مذهبی، روابط سیاسی پایدار و مناسب با عمان، فاصله کم جغرافیایی و دارا بودن متخصصین تراز اول در صنعت پزشکی و درمان، می تواند به انتخاب اول کشور عمان به منظور انجام تبادلات و تعاملات این حوزه تبدیل شود. به همین دلیل شرکت نمایشگاه های بین المللی استان اصفهان به عنوان تنها نماینده رسمی سازمان توسعه تجارت ایران و مرکز نمایشگاهی عمان برای چهارمین سال متوالی پاویون ملی ایران را در نمایشگاه پزشکی عمان از تاریخ ۱۷ تا ۱۹ مهرماه برگزار و سازماندهی کرده است.

در این دوره 30 شرکت ایرانی در 300 مترمربع فضای نمایشگاهی به ارایه محصولات و خدمات خود می پردازند.

 

"