You don't have javascript enabled. Good luck with that.
آيين درختكاري شهردار اصفهان و اصحاب رسانه در محل نمايشگاه بزرگ اصفهان// كاشت 200 اصله نهال در ورودي

فضای این پروژه نمایشگاهی، 17 هکتار است که 5 هکتار از فاز اول آن به فضای سبز اختصاص یافته است.

تاریخ درج خبر : 1395/12/22
ساعت درج خبر : 14:07
شماره خبر : 26309920

شنبه 21 اسفند ماه محل پروژه نمایشگاه بزرگ اصفهان، میزبان شهردار اصفهان، جمعی از اصحاب رسانه و روابط عمومی ها بود تا آیین درختکاری ویژه اصحاب رسانه و روابط عمومی را با حضور شهردار اصفهان و به یادبود شهید مدافع حرم محسن خزایی به انجام رسانند.  

به گزارش واحد رسانه شرکت نمایشگاه های بین المللی استان اصفهان، مهدی جمالی نژاد در این آیین گفت: امسال در هفته درختکاری با مشارکت شهروندان در تمامی مناطق و محلات شهر، کاشت درخت انجام شد.
وی ادامه داد: البته پس از کاشت درخت، حفظ و نگهداری از آن بسیار اهمیت دارد، از این رو اهالی رسانه باید مردم را به حفظ و نگهداری از درختان تشویق کنند.

وی اعلام کرد: از ابتدای سال جاری تا پایان آبان ماه 370 هزار اصله درخت در شهر اصفهان کاشته شده که با توجه به وضعیت کمبود آب در شهر از گونه های مقاوم به خشکی و متناسب با اقلیم اصفهان استفاده شده است.

همچنین مدیرعامل شرکت نمایشگاه های بین المللی استان اصفهان گفت: امروز در ورودی نمایشگاه اصفهان 200 اصله نهال از سوی اهالی رسانه کاشته می شود.  

رسول محققیان افزود: فضای این پروژه نمایشگاهی، 17 هکتار است که 5 هکتار از فاز اول آن به فضای سبز اختصاص یافته است.

وی ابتکار شهرداری اصفهان در نهضت درختکاری و پویش مردمی درختی برای مادرم را بسیار قابل تحسین خواند و گفت: خرسندیم که این نهال ها به یادبود شهید مدافع حرم شهید عرصه رسانه و روابط عمومی محسن خزایی در این پروژه کاشته می شود.

 


آيين درختكاري شهردار اصفهان و اصحاب رسانه در محل نمايشگاه بزرگ اصفهان// كاشت 200 اصله نهال در ورودي
تاریخ ثبت آلبوم : 1395/12/22
اخبار مربوط به این خبر
نظر شما چیست ؟
نام ( ضروری ) :
ایمیل ( ضروری ) :
تلفن همراه :
لطفا از نوشتن بصورت پینگلیش ، اجتناب نمایید . نظرات حاوی توهین ، عبارات غیر اخلاقی ، سیاسی ، مطلب غیر مرتبط و تبلیغاتی پذیرفته نمی شوند.