You don't have javascript enabled. Good luck with that.
دستاورد نمايشگاه براي استان// بازديد مديران تجهيزات پزشكي كشور از 5 كارخانه تجهيزات پزشكي اصفهان به بهانه نمايشگاه

به طور متوسط از هر یک از دانشگاه های علوم پزشکی کشور، 2 تا 5 نفر مهمان نمایشگاه اصفهان بودند. همچنین 50 نفر مدیر و کارشناس از اداره تجهیزات پزشکی کشور، نهادهای وابسته به سازمان غذا و دارو و وزارت بهداشت این نمایشگاه را مورد بازدید قرار دارند. تفاوت ویژه بازدیدکنندگان نمایشگاه امسال با سال های گذشته، حضور پر رنگ پزشکان متخصصان بود که مهم ترین دلیل این اتفاق، حضور چندین شرکت بزرگ تجهیزات تصویربرداری کشور در این نمایشگاه بوده است. 

تاریخ درج خبر : 1395/10/19
ساعت درج خبر : 12:57
شماره خبر : 26037480

رییس اداره تجهیزات پزشکی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان گفت: کارشناسان و مدیران 54 دانشگاه علوم پزشکی کشور از نمایشگاه پزشکی اصفهان بازدید کردند.

به گزارش واحد رسانه شرکت نمایشگاه های بین المللی استان اصفهان، اصغر بکرانی در مراسم اختتامیه دوازدهمین نمایشگاه بین المللی تجهیزات پزشکی، دندانپزشکی و آزمایشگاهی اصفهان با اشاره به این که جلسات معاونت درمان با شرکت نمایشگاه از اسفند ماه سال گذشته به صورت ماهانه آغاز شد و در زمان نزدیک به نمایشگاه، این جلسات فشرده تر گردید، اظهار داشت: به طور متوسط از هر یک از دانشگاه های علوم پزشکی کشور، 2 تا 5 نفر مهمان نمایشگاه اصفهان بودند. همچنین 50 نفر مدیر و کارشناس از اداره تجهیزات پزشکی کشور، نهادهای وابسته به سازمان غذا و دارو و وزارت بهداشت این نمایشگاه را مورد بازدید قرار دارند.

وی ادامه داد: تفاوت ویژه بازدیدکنندگان نمایشگاه امسال با سال های گذشته، حضور پر رنگ پزشکان متخصصان بود که مهم ترین دلیل این اتفاق، حضور چندین شرکت بزرگ تجهیزات تصویربرداری کشور در این نمایشگاه بوده است.

وی تصریح کرد: بخشی از این بازدیدکنندگان، هر ساله فقط و فقط نمایشگاه جانبی کنگره رادیولوژی را مورد بازدید قرار می دهند و حتی از نمایشگاه ایران هلث تهران نیز بازدید نمی کنند و این مایه خرسندی است که امسال شاهد بازدید این گروه از نمایشگاه اصفهان بودیم.

بکرانی، بازدید مدیران تجهیزات پزشکی سراسر کشور از 5 کارخانه تولیدکننده لوازم و تجهیزات پزشکی اصفهان و برگزاری دوره آموزشی جی ام پی برای مدیران بیمارستان های تابعه را دو تفاوت مهم این نمایشگاه دانست و بیان داشت: همچنین حضور شهرک سلامت در این نمایشگاه را می توان گام نخست برای اتفاقات مهم در دوره های آتی دانست چراکه این مجموعه در آینده به یکی از بزرگ ترین مراکز تشخیصی-درمانی دنیا و یکی از 5 مجموعه بزرگ جهان تبدیل خواهد شد که جایگاه ویژه ای در نظام سلامت استان و کشور ایفا خواهد کرد.

وی ادامه داد: این مجموعه می تواند آینده نمایشگاه بین المللی اصفهان در محل جدید را به همایش ها و نمایشگاه های گردشگری سلامت پیوند زند.  

رییس اداره تجهیزات پزشکی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان، افزود: امیدواریم در سال های آینده با انتقال محل نمایشگاه به محل تمام حرفه ای و جدیدی که در حال احداث است و تمامی استانداردها و امکانات لازم برای یک نمایشگاه بین المللی را داراست، بتوان میزبان بهتری برای شرکت های این حوزه بود.

 

اخبار مربوط به این خبر
نظر شما چیست ؟
نام ( ضروری ) :
ایمیل ( ضروری ) :
تلفن همراه :
لطفا از نوشتن بصورت پینگلیش ، اجتناب نمایید . نظرات حاوی توهین ، عبارات غیر اخلاقی ، سیاسی ، مطلب غیر مرتبط و تبلیغاتی پذیرفته نمی شوند.