You don't have javascript enabled. Good luck with that.
تقدير نايب رييس شوراي شهر از برگزاركنندگان نمايشگاه پزشكي/ محل جديد نمايشگاه هر چه زودتر بهره برداري شود

در بازدیدی که از این نمایشگاه داشتم، متوجه شدم اکثر مشارکت کنندگان تولیدکنندگان داخلی هستند که محصولات آن ها با محصولات خارجی تفاوتی ندارد. باید از زحمات مدیریت نمایشگاه اصفهان به لحاظ همت والای آنها در معرفی تولیدات ایرانی و ارایه این خدمات در فضای محدود تقدیر و تشکر کرد. 

تاریخ درج خبر : 1395/10/18
ساعت درج خبر : 15:00
شماره خبر : 26031920

نایب رییس شورای اسلامی شهر اصفهان در یکصد و شصت و دومین جلسه علنی شورای اسلامی شهر اصفهان با اشاره به برگزاری نمایشگاه بین المللی تجهیزات پزشکی در اصفهان گفت: خوشبختانه در بازدیدی که از این نمایشگاه داشتم، متوجه شدم اکثر مشارکت کنندگان تولیدکنندگان داخلی هستند که محصولات آن ها با محصولات خارجی تفاوتی ندارد.

احمد شریعتی ادامه داد: در میان این تولیدکنندگان، تعداد زیادی از شرکت ها نیز از صادرکنندگان ملی بودند که این امر مایه خرسندی است.

وی با اشاره به لزوم راه اندازی هر چه سریع تر نمایشگاه بین المللی اصفهان در محل جدید ادامه داد: موضوع قابل اهمیت این است که مسوولان شهری و استانی نباید حمایت های خود را از تولیدکنندگان ملی دریغ کنند تا شاهد رونق اقتصاد و پیشرفت صنعت و تکنولوژی ایران باشیم چراکه بر اساس منویات رهبر معظم انقلاب، ترویج تولید داخلی نقطه عطفی برای رشد صنعت و کارآفرینی و بالاتر از همه عدم وابستگی به خارج از کشور خواهد بود.

وی ادامه داد: باید از زحمات مدیریت نمایشگاه اصفهان به لحاظ همت والای آنها در معرفی تولیدات ایرانی و ارایه این خدمات در فضای محدود تقدیر و تشکر کرد.

شریعتی اضافه کرد: از شهرداری و مدیریت شهری درخواست می کنم که هر چه زودتر نمایشگاه بین المللی را در محل جدید افتتاح کنند.

 

 

 

اخبار مربوط به این خبر
نظر شما چیست ؟
نام ( ضروری ) :
ایمیل ( ضروری ) :
تلفن همراه :
لطفا از نوشتن بصورت پینگلیش ، اجتناب نمایید . نظرات حاوی توهین ، عبارات غیر اخلاقی ، سیاسی ، مطلب غیر مرتبط و تبلیغاتی پذیرفته نمی شوند.