You don't have javascript enabled. Good luck with that.
استانداردسازي رويدادهاي نمايشگاهي از اولويت‌هاي واحد برنامه‌ريزي تلفيقي شركت نمايشگاه اصفهان است

استاندارد سازی رویدادهای نمایشگاهی از آن جهت حائز اهمیت است که رضایتمندی مشارکت‌کنندگان و بازدیدکنندگان به عنوان ارکان اصلی رویدادهای نمایشگاهی را فراهم می‌سازد. 

تاریخ درج خبر : 1395/10/11
ساعت درج خبر : 14:17
شماره خبر : 25981880

مدیر برنامه ریزی تلفیقی شرکت نمایشگاه های بین المللی استان اصفهان گفت: استانداردسازی رویدادهای نمایشگاهی از اولویت‌های واحد برنامه‌ریزی تلفیقی نمایشگاه اصفهان است.

امیرحسین کوفی گر، تصریح کرد: استاندارد سازی رویدادهای نمایشگاهی از آن جهت حائز اهمیت است که رضایتمندی مشارکت‌کنندگان و بازدیدکنندگان به عنوان ارکان اصلی رویدادهای نمایشگاهی را فراهم می‌سازد.

وی ادامه داد: در این راستا واحد برنامه‌ریزی تلفیقی شرکت نمایشگاه اصفهان نسبت به استاندارد سازی تمامی فعالیت‌های مرتبط با برگزاری یک عنوان نمایشگاهی شامل بازاریابی، تبلیغات، امور اجرایی و همچنین سایر اقدامات مرتبط با هر رویداد نمایشگاهی اقدام کرده و بر این اساس، تمامی فعالیت ها در این واحد در راستای ارتقای کیفی و کمی رویدادها و با هدف افزایش سطح رضایت ذی‌نفعان و مخاطبین نمایشگاه اصفهان انجام می‌پذیرد.

به گفته وی، دستیابی به این هدف با ابزاری مانند خود ارزیابی‌ و ارایه راهکار، شناسایی و اصلاح نقاط ضعف و تقویت نقاط قوت در هر نمایشگاه‌ محقق می‌گردد.

وی از استقرار استاندارد مدیریت کیفیت (ISO 9001) و ارتقای این استاندارد از ویرایش 2008 به 2015، استقرار استاندارد مدیریت شکایات مشتریان (ISO 10002)، برگزاری دوره‌های هدفمند آموزشی برای کارکنان شرکت با هدف بهبود بهره‌ وری منابع انسانی و حمایت مالی از پایان‌نامه‌های تحصیلات تکمیلی در راستای ارتقای رضایت مشتریان به عنوان دیگر اقدامات انجام شده در مسیر بهبود مستمر فرآیندها یاد کرد.

مدیر برنامه ریزی تلفیقی شرکت نمایشگاه های بین المللی استان اصفهان اظهار داشت: این واحد همچنین انجام نظرسنجی از مشارکت‌کنندگان و بازدیدکنندگان و ثبت اطلاعات مشتریان، بررسی روند اجرایی برگزاری نمایشگاه‌ها و در نهایت بررسی شاخص‌های رضایت مخاطبان را در دستور کار دارد.

کوفی گر، اذعان داشت: آنچه در این واحد به عنوان پیش فرض همه فعالیت‌ها مد نظر قرار دارد، وجود یک رابطه مثبت و مستقیم بین تحقیق و توسعه و بهره‌وری شرکت در تمامی حوزه‌ها است که بدون شک توجه به این مقوله، زمینه ساز رشد کمی و کیفی هر چه بیشتر نمایشگاه ها در سال های آتی بوده و با توجه به چشم انداز شركت نمايشگاه‌هاي بين المللي استان اصفهان در سال 1404، زمینه برنامه‌ریزی مستمر و تحقق ایجاد کیفی‌ترین مرکز نمایشگاهی کشور و منطقه را فراهم خواهد ساخت. 

اخبار مربوط به این خبر
نظر شما چیست ؟
نام ( ضروری ) :
ایمیل ( ضروری ) :
تلفن همراه :
لطفا از نوشتن بصورت پینگلیش ، اجتناب نمایید . نظرات حاوی توهین ، عبارات غیر اخلاقی ، سیاسی ، مطلب غیر مرتبط و تبلیغاتی پذیرفته نمی شوند.