You don't have javascript enabled. Good luck with that.
همزماني نشست مديران تجهيزات پزشكي كشور با نمايشگاه اصفهان هلث، نشان از اعتبار اين نمايشگاه دارد

کیفیت این نمایشگاه سبب گردید بیست و چهارمین نشست مسوولین تجهیزات پزشکی دانشگاه های علوم پزشکی سراسر کشور در این دوره همزمان با نمایشگاه پزشکی اصفهان برگزار گردد که در نوع خود رخداد و دستاوردی بزرگ و کم سابقه بوده و حکایت از اعتماد ارزشمند مسوولان کشور به نمایشگاه پزشکی اصفهان دارد.

تاریخ درج خبر : 1395/10/15
ساعت درج خبر : 19:37
شماره خبر : 26009680

مدیرعامل شرکت نمایشگاه های بین المللی استان اصفهان گفت: به اذعان بسیاری از مسوولان، متخصصان و صاحب نظران، نمایشگاه اصفهان هلث، پس از نمایشگاه ایران هلث که هر ساله در پایتخت کشور برگزار می شود، معتبرترین و کیفی ترین رویداد حوزه پزشکی است.

به گزارش واحد رسانه شرکت نمایشگاه های بین المللی استان اصفهان، رسول محققیان در مراسم افتتاحیه دوازدهمین نمایشگاه بین المللی تجهیزات پزشکی، دندانپزشکی و آزمایشگاهی اصفهان، اظهار داشت: کیفیت این نمایشگاه سبب گردید بیست و چهارمین نشست مسوولین تجهیزات پزشکی دانشگاه های علوم پزشکی سراسر کشور در این دوره همزمان با نمایشگاه پزشکی اصفهان برگزار گردد که در نوع خود رخداد و دستاوردی بزرگ و کم سابقه بوده و حکایت از اعتماد ارزشمند مسوولان کشور به نمایشگاه پزشکی اصفهان دارد.

وی ادامه داد: هدف غایی از برگزاری نمایشگاه های تخصصی این حوزه نیز، ارج نهادن به تولیدکنندگان داخلی و تلاشگرانی است که با تجهیزات به روز و استاندارد، اطمینان خاطری ارزشمند برای پزشک و بیمار به ارمغان آورده و علاوه بر آن، امکان پیشگیری و کاهش تحمیل هزینه های گزاف بخش درمان به اقتصاد کشور را مهیا می سازند.

محققیان اضافه کرد: خوشبختانه حوزه پزشکی در سال های اخیر به کمک اجرای طرح تحول سلامت، معماری دوباره ای را در ابعاد مختلف تجربه کرد چراکه توجه به بخش سلامت و درمان، به منزله دارا بودن جامعه ای سالم، پویا و با اثربخشیِ بالا است.

 

 

اخبار مربوط به این خبر
نظر شما چیست ؟
نام ( ضروری ) :
ایمیل ( ضروری ) :
تلفن همراه :
لطفا از نوشتن بصورت پینگلیش ، اجتناب نمایید . نظرات حاوی توهین ، عبارات غیر اخلاقی ، سیاسی ، مطلب غیر مرتبط و تبلیغاتی پذیرفته نمی شوند.