You don't have javascript enabled. Good luck with that.
بازديد 170 نفر از مسوولان تجهيزات پزشكي كشور از نمايشگاه اصفهان

برگزاری همزمان نمایشگاه اصفهان هلث با بیست و چهارمین نشست مسوولین تجهیزات پزشکی دانشگاه های علوم پزشکی سراسر کشور، نتیجه ماه ها رایزنی ستاد نمایشگاه و مسوولان معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی اصفهان با وزارت بهداشت است و حضور بیش از 170 نفر از مسوولان تجهیزات پزشکی دانشگاه های علوم پزشکی کشور همزمان با نمایشگاه پزشکی در اصفهان، دستاورد و فرصت بزرگی برای استان اصفهان ایجاد می کند که بدون شک نمایشگاه این دوره را با قوت به پیش خواهد برد. 

تاریخ درج خبر : 1395/10/13
ساعت درج خبر : 10:37
شماره خبر : 25998560

دوازدهمین نمایشگاه بین المللی تجهیزات پزشکی، دندانپزشکی و آزمایشگاهی 15 تا 18 دی ماه در اصفهان برگزار خواهد شد.

مدیرعامل شرکت نمایشگاه های بین المللی استان اصفهان با اعلام این خبر گفت: این دوره از نمایشگاه اصفهان هلث، با حضور 145 مشارکت کننده از استان های اصفهان، تهران، آذربایجان شرقی، خراسان رضوی، فارس، خوزستان و مازندران و نمایندگی های فروش یا واردکنندگانی از کشورهای فرانسه، ایتالیا، سوییس، آمریکا، آلمان، چین، تایوان و انگلیس برگزار می شود.

رسول محققیان، با اشاره به حضور شرکت های توانمند کشور در زمینه تجهیزات آزمایشگاهی، پزشکی و دندانپزشکی، خدمات و تجهیزات توانبخشی، تجهیزات هتلینگ بیمارستانی، خدمات دارویی و داروسازی، سازمان ها، بیمارستان ها، آزمایشگاه ها، مراکز علمی و تحقیقاتی و نشریات تخصصی در این نمایشگاه اظهار داشت: هر چهار سالن مرکز نمایشگاه های استان به این نمایشگاه اختصاص یافته است که در مجموع 9200 مترمربع فضای غیرمفید نمایشگاهی و بیش از 3500 مترمربع فضای مفید نمایشگاهی را شامل می شود.

وی از افزایش متراژ مفید نمایشگاه نسبت به دوره گذشته، حضور واردکنندگان و تولیدکنندگان شاخص تجهیزات پزشکی و آزمایشگاهی کشور، برگزاری بیست و چهارمین نشست مسوولین تجهیزات پزشکی دانشگاه های علوم پزشکی سراسر کشور همزمان با این نمایشگاه، حضور پر رنگ معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی اصفهان، حضور شرکت های مهم و معتبر در زمینه تصویربرداری پزشکی و رونمایی از محصولات جدید به عنوان نقاط قوت این رویداد نام برد.  

محققیان، تأکید کرد: برگزاری همزمان نمایشگاه اصفهان هلث با بیست و چهارمین نشست مسوولین تجهیزات پزشکی دانشگاه های علوم پزشکی سراسر کشور، نتیجه ماه ها رایزنی ستاد نمایشگاه و مسوولان معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی اصفهان با وزارت بهداشت است و حضور بیش از 170 نفر از مسوولان تجهیزات پزشکی دانشگاه های علوم پزشکی کشور همزمان با نمایشگاه پزشکی در اصفهان، دستاورد و فرصت بزرگی برای استان اصفهان ایجاد می کند که بدون شک نمایشگاه این دوره را با قوت به پیش خواهد برد.

این نمایشگاه طی ساعات بازدید 15 تا 21 تاریخ مذکور در محل نمایشگاه های بین المللی استان اصفهان واقع در پل شهرستان دایر است و همچنین ساعت 9 تا 12 روز جمعه 17 دی ماه به بازدید متخصصین اختصاص دارد.

 

 

 

اخبار مربوط به این خبر
نظر شما چیست ؟
نام ( ضروری ) :
ایمیل ( ضروری ) :
تلفن همراه :
لطفا از نوشتن بصورت پینگلیش ، اجتناب نمایید . نظرات حاوی توهین ، عبارات غیر اخلاقی ، سیاسی ، مطلب غیر مرتبط و تبلیغاتی پذیرفته نمی شوند.