نمایشگاه اصفهان در رعایت موازین شرعی، دینی و اجتماعی پیشتاز است


تاریخ درج خبر:1397.03.23
ساعت درج خبر :10:39

حجت‌الاسلام والمسلمین عباسی، قائم‌مقام ستاد احیای امر به معروف و نهی از منکر استان اصفهان از سومین نمایشگاه تشریفات و تسهیلات، جهیزیه و ملزومات ازدواج بازدید کرد.
به گزارش اداره رسانه و فضای مجازی شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی استان اصفهان، حجت‌الاسلام والمسلمین عباسی با اشاره به اینکه نمایشگاه ازدواج امسال پیشرفت‌های بسیاری در زمینه فرهنگسازی ازدواج داشته است، گفت: باید سطح نگرش و توقعات افراد را به امر ازدواج تغییر دهیم و شرایط ازدواج آسان را برای جوانان فراهم آوریم.
وی با تاکید بر اینکه ازدواج آسان در جامعه رو به فراموشی می‌رود، افزود: عمده مشکلی که در حوزه ازدواج داریم، به دلیل هزینه‌های بالایی است که در جامعه وجود دارد.
قائم مقام ستاد احیای امر به معروف و نهی از منکر استان اصفهان تصریح کرد: لازم است فرهنگ استفاده از تجملات بیهوده در حوزه ازدواج را از بین ببریم و تسهیل ازدواج را با جدیت پیگیری کنیم.
وی ادامه داد: هنوز با تثبیت فرهنگ ایرانی اسلامی فاصله داریم اما برگزار کنندگان نمایشگاه ازدواج و غرفه‌داران زحمات زیادی برای برپایی نمایشگاه کشیده‌اند و در حال رفع ایرادات هستند.
حجت‌الاسلام والمسلمین عباسی با اشاره به اینکه نمایشگاه ازدواج امسال نسبت به سال‌های گذشته پیشرفت بسیاری در زمینه فرهنگسازی ازدواج داشته است، یادآور شد: هر یک از افرادی که در نمایشگاه حضور می‌یابند، تفکرات، سلایق و علایق خاص خود را دارند اما نمایشگاه اصفهان نسبت به دیگر استان‌ها در رعایت موازین دینی، شرعی و اجتماعی پیشتاز است.