دیدار مدیرعامل شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی استان اصفهان با خانواده‌ شهدا


تاریخ درج خبر:1396.12.23
ساعت درج خبر:09:15

مدیرعامل شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی استان اصفهان در دیدار با خانواده‌ شهدا:
امیدواریم همه مسئولان حافظ خون شهدا باشند
مدیرعامل شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی استان اصفهان همزمان با 22 اسفندماه روز بزرگداشت شهدا با خانواده‌های شهید عباس بابایی و شهید اکبر شهبازی از شهدای محله پل شهرستان دیدار و گفتگو کرد.
به گزارش اداره رسانه شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی استان اصفهان، علی یارمحمدیان در این دیدار ضمن تاکید بر مقام والای شهدا، اولویت مهم این شرکت را زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدای انقلاب اسلامی، دوران هشت سال دفاع مقدس و شهدای مدافع حرم دانست.
وی در دیدار با مادر شهید عباس بابایی وظیفه ذاتی مسئولان و مردم را خدمت به خانواده شهدا عنوان کرد و گفت: تمامی ما مدیون شهدا هستیم چرا که آنها حافظان معنوی این کشور هستند.
مدیرعامل شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی استان اصفهان با تاکید بر اینکه ایران اسلامی با نام و یاد جانفشانی‌های شهدا استوار مانده است، افزود: هر چه از دوران دفاع مقدس می‌گذرد، ارزش شهدا و خانواده‌های این عزیزان بیش از پیش افزایش می‌یابد و وظیفه مسئولان و مردم را سنگین‌تر می‌کند.
وی در دیدار با پدر شهید اکبر شهبازی نیز با اشاره به اینکه همگان وظیفه داریم حافظ خون شهدا باشیم و از آرمان‌های آنان دفاع کنیم، تصریح کرد: هیچ گروهی حق مصادره و سوءاستفاده از نام شهدا را ندارد چرا که این عزیزان برای اسلام و ایران جان خود را در طبق اخلاص گذاشتند و از میهن اسلامی دفاع کردند.
یارمحمدیان با بیان اینکه شهدا حق بزرگی بر گردن مسئولان کنونی کشورمان دارند، ادامه داد: امیدواریم همه مسئولان و مردم حافظ خون شهدا باشند و با عملکرد مطلوب خود، شرایطی فراهم آورند که لطمه‌ای به آرمان‌های این عزیزان وارد نشود.