نمایشگاه دستاوردهای بنیاد تعاون زندانیان اصفهان، آخرین نمایشگاه امسال


تاریخ درج خبر:1396.12.22
ساعت درج خبر:09:35

نخستین نمایشگاه دستاوردهای بنیاد تعاون زندانیان استان اصفهان آخرین نمایشگاهی است که طی سال 96 در اصفهان برگزار می‌شود.
به گزارش اداره رسانه شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی استان اصفهان، این نمایشگاه که به ارائه دستاوردهای زندانیان استان اصفهان می‌پردازد، بیش از دو هزار کالای تولید شده توسط مددجویان را در معرض بازدید و خرید عمومی قرار داده است.
بیش از 2500 مترمربع فضای نمایشگاهی برای نخستین نمایشگاه دستاوردهای بنیاد تعاون زندانیان استان اصفهان در نظر گرفته شده تا مددجویان محصولات خود را از 23 تا 27 اسفندماه به نمایش عمومی بگذارند.
بر اساس برنامه‌ریزی‌های انجام شده، 27 غرفه در زمینه‌های صنایع دستی، مبلمان شهری، قطعات پیش ساخته بتنی و محصولات غذایی شامل نان خشک، شیرینی و رستوران در این نمایشگاه حضور خواهند داشت.
صنایع دستی آقاجانی، تک چرم نقش‌جهان، مصنوعات فلزی ایده‌سازان حامی، صنایع دستی مازیار، رکسان مهر، ققنوس، پوشش طب علوی و صنایع دستی حیدری از جمله مراکز تولید و عرضه کالایی هستند که در نخستین نمایشگاه دستاوردهای بنیاد تعاون زندانیان استان اصفهان حضور دارند.
در کنار این نمایشگاه، کارگاه‌های آموزشی در حوزه‌های مختلف نیز برای بازدیدکنندگان برگزار خواهد شد تا توانمند‌سازی بیش از پیش افراد مختلف جامعه در دستور کار قرار گیرد. همچنین در تمام مدت پنج روز برگزاری نمایشگاه، قرعه‌کشی‌هایی میان بازدیدکنندگان انجام خواهد شد و جوایز نفیسی به برندگان تعلق خواهد گرفت.
نخستین نمایشگاه دستاوردهای بنیاد تعاون زندانیان استان اصفهان در حالی برگزار می‌شود که مهمترین مشکل زندانیان و خانواده‌های آنان، اشتغال است و توانمندسازی زندانیان نقش موثری در کاهش آسیب‌های اجتماعی دارد.
علاقمندان به بازدید از این نمایشگاه می‌توانند طی روزهای 23 تا 27 اسفندماه و از ساعت 15 تا 23 به محل برگزاری نمایشگاه‌های بین‌المللی استان اصفهان واقع در پل تاریخی شهرستان مراجعه کنند.