امکان خرید ارزان محصولات از جشنواره فروش نوروزی پل شهرستان


تاریخ درج خبر:1396.12.20
ساعت درج خبر:11:07

با برگزاری نمایشگاه و جشنواره فروش نوروزی محصولات غذایی و بهداشتی، امکان خرید ارزان محصولات مصرفی شب عید برای مردم اصفهان ایجاد شده است.
به گزارش اداره رسانه شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی استان اصفهان، این نمایشگاه و جشنواره فروش از بیست و سوم اسفندماه در محل برگزاری نمایشگاه‌های بین‌المللی استان اصفهان واقع در پل شهرستان برپا می‌شود و تا بیست و هفتم همین ماه ادامه خواهد داشت.
این نمایشگاه که به مدت پنج روز و در بیش از سه هزار مترمربع فضای نمایشگاهی برگزار می‌شود شرایطی را فراهم آورده که مردم شهر اصفهان به خرید بی‌دغدغه بپردازند و اقلام مورد نیاز خود را خریداری کنند.
عرضه کنندگان کالاهای غذایی و بهداشتی از استان‌های اصفهان، تهران، خراسان رضوی، آذربایجان شرقی و مرکزی در این نمایشگاه حضور دارند و محصولات خود را از ساعت 15 تا 23 روزهای برگزاری نمایشگاه در معرض فروش قرار می‌دهند.
نمایشگاه و جشنواره فروش نوروزی محصولات غذایی و بهداشتی اصفهان با هدف حمایت از تولیدکننده و مصرف کننده برگزار می‌شود و مشارکت‌کنندگان حاضر در آن محصولات خود را همراه با تخفیف نمایشگاهی به فروش می‌رسانند.
ویژگی منحصر به فرد جشنواره فروش امسال، عرضه محصولات با کیفیت است که به صورت مستقیم و بدون واسطه در اختیار شهروندان قرار می‌گیرد و بدین ترتیب دست واسطه‌ها کوتاه شده و همین امر خریدهای با قیمت مناسب را سبب خواهد شد. از سوی دیگر، تنوع و تمرکز کالاهای مورد نیاز در یک مکان و تخفیف‌های ویژه دلایلی است که شهروندان را جذب این نمایشگاه و جشنواره فروش خواهد کرد.
همچنین امکان آن فراهم شده که هر گونه تخلف از سوی غرفه‌داران در نمایشگاه و جشنواره فروش به سرعت توسط بازرسین مقیم در این نمایشگاه و نیز بر اساس گزارشات مردمی پیگیری و رسیدگی شود تا شهروندان خریدی مطمئن داشته باشند.