برگزاری یک نمایشگاه تخصصی برای منزل در اصفهان


تاریخ درج خبر:1396.12.13
ساعت درج خبر:09:30

سومین نمایشگاه سرویس و کالای خواب، منسوجات، هدایا و تزئینات خانگی از سه‌شنبه این هفته در اصفهان برپا می‌شود.
به گزارش اداره رسانه شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی استان اصفهان، این نمایشگاه از پانزدهم اسفندماه آغاز می‌شود و تا نوزدهم همین ماه در 6800 مترمربع فضای نمایشگاهی ادامه خواهد داشت.
سومین نمایشگاه سرویس و کالای خواب، منسوجات، هدایا و تزئینات خانگی با مشارکت 90 مجموعه ارائه دهنده خدمات در این حوزه برگزار می‌شود و نمایندگانی از استان‌های اصفهان، تهران، قم، آذربایجان شرقی، زنجان، یزد، مرکزی، خراسان رضوی و خراسان جنوبی به ارائه آخرین دستاوردها و محصولات خود می‌پردازند.
از جمله برندهای مطرح حاضر در این نمایشگاه می‌توان به رویال، خوشخواب، لومانا و فالومو اشاره کرد که محصولاتی نظیر انواع کالای خواب شامل تشک، پتو و روتختی، سرویس خواب، میز نهارخوری، لوستر، انواع ظروف کادویی، تابلو فرش و سایر تزئینات منزل را در معرض بازدید عمومی قرار می‌دهند.
افزایش متراژ برگزاری از دو سالن به سه سالن، تفکیک موضوعات کالای خواب، سرویس خواب و تزئینات منزل در سالن‌های مجزا و توجه بیشتر به نیاز علاقمندان و بازدیدکنندگان، از جمله تفاوت‌های نمایشگاه امسال با دوره‌های قبل از آن به شمار می‌رود.
بر اساس برنامه‌ریزی‌های انجام شده، این نمایشگاه از ساعت 15 تا 22 روزهای 15 تا 19 اسفندماه برپا خواهد بود و علاقمندان می‌توانند برای بازدید از آن به محل برگزاری نمایشگاه‌های بین‌المللی استان اصفهان واقع در پل شهرستان مراجعه کنند.