برپایی پاویون ایران در نمایشگاه غذایی و آشامیدنی مالزی توسط اصفهان


تاریخ درج خبر:1396.12.08
ساعت درج خبر:10:30

شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی استان اصفهان پاویون کشورمان را در بزرگترین نمایشگاه غذایی و آشامیدنی کشورهای جنوب آسیا برگزار خواهد کرد.

به گزارش اداره رسانه شرکت‌ نمایشگاه‌های بین‌المللی استان اصفهان، این نمایشگاه که با عنوان MIFB2018 و از ششم تا هشتم تیرماه سال آینده در کوالالامپور مالزی برگزار می‌شود، بزرگترین رویداد متمرکز غذایی و آشامیدنی شناخته می‌شود.

این نمایشگاه در دوره گذشته میزبان 550 غرفه‌دار از 45 کشور بوده و بیش از 19 هزار و 200 نفر از 50 کشور جهان از آن بازدید کرده‌اند.

بر اساس برنامه‌ریزی‌هایی که از سوی ستاد برگزاری بزرگترین نمایشگاه غذایی و آشامیدنی کشورهای جنوب آسیا صورت گرفته، این نمایشگاه در چهار بخش تخصصی انواع مواد غذایی و نوشیدنی، انواع غذاهای دریایی و شیلات، مواد غذایی حلال و تکنولوژی‌های مرتبط با صنعت غذا برای نوزدهمین دوره برگزار می‌شود.

از آنجایی‌که مالزی دارای بزرگترین بازارهای خرده‌فروشی مواد غذایی در جهان و همچنین بزرگترین تامین کننده مواد غذایی حلال در جهان است، حضور در این رویداد می‌تواند بهترین عرصه برای ورود به بازار این کشور و دیگر کشورهای آسیای جنوب باشد.

همچنین این نمایشگاه با ایجاد برنامه‌های جانبی از جمله جلسات تجاری، بازدیدهای محلی و بین‌المللی، همکاری با مجله‌های محلی و بین‌المللی‌، همکاری تنگاتنگ با انجمن‌ها و ارگان‌ها و برنامه‌های دعوت از اعضای آنها باعث جذب بازدیدکننده متخصص خواهد شد.

شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی استان اصفهان به عنوان نماینده انحصاری، پاویون ملی ایران در نمایشگاه مذکور را سازماندهی خواهد کرد. متقاضیان برای کسب اطلاعات بیشتر و رزرو غرفه می‌توانند با بخش خارجی شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی استان اصفهان و شماره تلفن 03132601683 تماس بگیرند.